Komentarze  

Tomek 2013-09-25 11:08
Dziękuję za pomoc w organizacji pobytu mojej grupy i za wspaniałego przewodnika – P. Krzysztofa. Warto podkreślić jego wiedzę, sposób przekazywania, świetny kontakt i podejście do moich turystów. Bardzo fajnie nam się współpracowało.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Iza 2013-12-16 17:55
W marcu 2010 roku razem z koleżanką i przy pomocy Magdaleny z firmy MBHome odbyłyśmy podróż do Portugalii- Lizbony. Magdalena służyła nam pomocą w trakcie całego naszego pobytu: począwszy od znalezienia i zarezerwowania noclegów w "sercu" Lizbony poprzez wszystkie praktyczne wskazówki przed przyjazdem i w trakcie całego pobytu: jakie wziąć ubrania, co warto zobaczyć, gdzie i co zjeść, jak się poruszać po Lizbonie. W czasie pobytu mogłyśmy liczyć na wszelką pomoc :)
Życzymy każdemu tak fachowej obsługi
Yuzio 2013-12-16 17:57
Byliśmy w Lizbonie we wrześniu. Bardzo miło wspominamy pobyt. Dzięki Magdzie mogliśmy zobaczyć wiele urokliwych miejsc w Lizbonie, nie tylko tych z przewodników! Szczególnie miło wspominamy posiłki w maleńkich lokalnych knajpkach oraz wypady poza miasto. Było super! Długo jeszcze będziemy wspominać wakacje patrząc na zdjęcia, i pewnie jeszcze tam wrócimy 8)
Beata, Kasia 2013-12-16 17:58
Właśnie wróciliśmy z "wakacji życia"(2.10-23. 10)i jesteśmy zachwyceni. Program zrealizowany w stu procentach. Warunki transportu i zakwaterowania zgodne z ofertą. A nasza Pani Magda- po prostu wspaniała. To dzięki niej wycieczka była ciekawa, fascynująca i bardzo dobrze zorganizowana. Polecam gorąco wszystkim pozytywnie nastawionym do życia osobom! Bo malkontenci i pesymiści narzekać będą zawsze, nawet jak nie będzie powodu.
Wrócimy jeszcze do Portugalii. Może w przyszłym roku. Pani Magdo, proszę przygotować dla nas z jakiś nowy, równie niezapomniany program!
Serdeczne pozdrowienia!!!
Ks. Jerzy 2013-12-16 17:59
Wróciliśmy cali i szczęśliwi. W imieniu swoim oraz grupy jeszcze raz wielkie słowa uznania i wdzięczności. Z darem modlitwy - ks. Jerzy
Ela z Kielc 2013-12-16 18:00
Chciałam podziękować za pokazanie Lizbony mnie i moim turystom – świetne miejsca, jedzenie, hektolitry wina (stwierdzili, że się przejadali!) i za wszelkie niuanse związane z Portugalią.
Fado oczywiście nie do zapomnienia nigdy ;-)
Do szybkiego zobaczenia.
Ewa z Poznania 2013-12-16 18:01
Wszyscy bardzo docenili “pomocną “ Panią Anetkę, która spisała się bardzo dobrze w każdej roli (przy transporcie figurki również).
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Magdzie za pomoc i miłą współpracę.
W niecodziennych okolicznościach “znaleźliśmy” Panią i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze uda nam się współpracować .
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani i Pani Anecie za opiekę nad naszą grupą i profesjonalizm.
Ania 2013-12-16 18:04
Dziękuję jeszcze raz za super organizację. Wszystko było na tip top.
Agata 2013-12-16 18:04
Bardzo, bardzo dziękuję za opiekę i przygotowanie świetnego wyjazdu J
Goście zachwyceni!
Do zobaczenia!
Barbara i Józef 2013-12-16 18:05
Dziękujemy Pani Magdzie serdecznie za wspaniały pobyt w Portugalii, jest to dla nas duże podładowanie akumulatorów na zimne dni.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego urlopu, z tej okazji w sobotę zrobiliśmy dzień portugalski dla rodziny i naszych przyjaciół , był pokaz zdjęć, muzyka, wino porto i rozmowy do trzeciej nad ranem...
W pamięci na długo nam pozostaną ciepłe dni i atrakcje które przeżyliśmy w Portugalii.
Sylwia 2013-12-16 18:06
Dziękuję za pomoc i miły czas spędzony w Lizbonie Magdzie i Anecie :)
Polecam MBC Portugal.
Pozdrawiam
Sylwia z Warszawy
Ryszard 2013-12-16 18:07
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Magdzie za wspaniale przygotowanie pobytu w Lizbonie
od 18.06.2012 do 22.06.2012 dla bardzo wymagających klientów.
Wycieczka wypadła bardzo dobrze. Wszystko było przygotowane wzorowo.
Słowa uznania dla Pani Magdy oraz dla Pani Anety za wzorowo przygotowany pobyt w Lizbonie.
Gosia z Bielska 2013-12-16 18:09
Bardzo dziękuję Pani Anecie za mile przyjęcie,za wiadomości, za serce, które nam okazała(to już rzadkość w tym biznesie). Manuel de Silva - zloty facet,dużo pracuję ale takiego profesjonalisty dawno nie spotkałam,życzl iwy,chętny do współpracy,dosk onale znający trasę, uśmiechnięty,lu biący turystów - REWELACJA.
Wszyscy ludzie bardzo,bardzo zadowoleni,napi sali o tym w ankiecie i paru jeszcze chce napisać "coś' do biura a wiec ZWYCIĘSTWO, po to się przecież pracuje.Satysfa kcja turystów to dla nas najcenniejsza rzecz.
Ja również ze swej strony dziękuję bardzo za b.dobra organizację,sup er hotele i super kierowcę.Tak można pracować!
Urszula i Andrzej 2013-12-16 18:10
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszą grupą. Mieliśmy dużo szczęścia, że to właśnie Pani pokazała nam Lizbonę i jej okolice.
Bardzo Panią polubiliśmy. Dzięki Pani zobaczyliśmy różne, bardzo ciekawe oblicza Lizbony i okolic. Przekazała nam Pani całe bogactwo wiedzy o tym kraju. Teraz już wiemy co to znaczy Portugalia. Będziemy długo wspominać ten wspólnie spędzony czas!!!
Pani Anetko - każdemu kto będzie zainteresowany zwiedzaniem Lizbony,będziem y z czystym sumieniem polecać Panią i Pani biuro.
Życzymy Pani wszystkiego najlepszego, powodzenia w szczęśliwym realizowaniu wszystkich planów!
Kazik 2013-12-16 18:12
Bardzo dziękuje w imieniu swoim i całej grupy za profesjonalna opiekę nad nasza grupa.
Pani Aneta była super!!!
Podchodziła do nas ze zrozumieniem!!! W pierwszy dzień pokazała tyle pięknych miejsc Belem, ze az trudno wszystko zapamiętać. Wycieczka po klasztorze Hieronimitow, wieży Betlejemskiej czy pomniku
Odkrywców zrobiła na nas wrażenie Przekazała nam bardzo dużo ciekawych informacji a wycieczka w ostatni dzień po uliczkach Alfamy była BOMBA!!!!!!!! Te jazdy tramwajem nr 28 kilka razy- w ta i z
powrotem po Lizbonie tez niezapomniane.
Kolacja z fado była SUPER!!!!!! Klimat i atmosfera niezapomniana. Pieśniarze fado bomba a do tego gitarzyści pięknie grali. Bylo naprawdę ŚWIETNIE!!!!
DZIĘKUJEMY!!!!!
Cezary 2013-12-16 18:13
Lizbona to przepiękne miasto. Wycieczka i zwiedzanie zorganizowane przez MBC Home były rewelacyjne. Szczególne podziękowania dla naszej przewodniczki Pani Magdy. :)
Eka i Łukasz 2013-12-16 18:14
Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji wyjazdu, opiekę i cenne wskazówki na miejscu oraz pełne zaangażowanie pani Magdy, bez której nie odkrylibyśmy w pełni wszystkich uroków Portugalii a w szczególności Lizbony.
Pozdrawiamy - Ela & Łukasz z dzieciarnią
Krystyna i Edward 2013-12-16 18:15
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak mile chwile spędzone w Lizbonie.Wcześn iej nie przypuszczaliśm y, ze nasz pobyt będzie tak atrakcyjny i pełen wrażeń. Dziękujemy Pani Magdzie i Panu Michałowi za troskliwa opiekę i zaangażowanie i życzymy wielu klientów oraz rozwoju biznesu!
Anna 2013-12-16 18:16
Przepiękny Kraj i fachowa obsługa.
Byłam w Lizbonie 2 tygodnie z MBC powiem szczerze, że nie mam się do czego doczepić było świetnie. Już na lotnisku czekał na mnie przedstawiciel biura następnie najważniejsze miejsca zwiedziłam z Panią Magdą i powiem szczerze zakochałam się w Portugalii.
Jeszcze tan wrócę i na pewno z MBC.
Dziękuje :)
Tomasz, Warszawa 2013-12-16 20:24
Portugalia do zwiedzania jest najlepsza od jesieni do lata, choć zima nas nie rozpieszcza :p
MBC ma fajna ofertę dla leniwych ;)
Napisz czego chcesz i potrzebujesz w Portugalii lub na Maderze a masz to zorganizowane. I może to nie jest najtaniej, ale warto!!!
Polecam inteligentnym i ciekawym :)
Darek 2013-12-16 20:25
Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil jakie przeżyłem u boku mojej ukochanej w przepięknych małych miasteczkach Portugalii. Romantyczne zaułki, przytulne knajpki, kameralne plaże, obfitość przepysznych lokalnych win to kwintesencja tego kraju. Z pewnością tu powrócę.
Sekwoja 2013-12-16 20:25
Wczasy z MBC to strzał w 10! Profesjonalizm i zaangażowanie na wysokim poziomie. Pani Magda dobrała wymarzoną ofertę, której sama nigdy bym nie znalazła. Będę polecać wszystkim i wszędzie! Sądzę, że za rok ponownie skorzystam z usług tej firmy!
Monika 2013-12-16 20:26
Wspaniała obsługa, dzięki dziewczynom z MBC zobaczyłam taką Portugalię, o jakiej nie mówią nawet najlepsze przewodniki. Super klimatyczne knajpki, w których nie uświadczysz turystów. Jedzenie tradycyjnej kuchni portugalskiej. Oczywiście, odwiedziliśmy też miejsca typowe i znane z przewodników, ale nie to zostanie w mej pamięci. Cudowni ludzie poznani dzięki Magdalenie i zaułki Lizbony wieczorową porą, to Portugalia za którą będę tęskniła ;) polecam, sami tego nie znajdziecie :)
Robert i Emilka 2014-06-26 14:52
Chcielibyśmy serdecznie podziękować p. Magdzie za świetny czas, który spędziliśmy z nią w Lizbonie.
Do tej pory nie możemy do końca ochłonąć i ciągle oglądamy foty i wspominamy :)...
A jak będziemy kolejny raz w Lizbonie odezwiemy się :) (a będziemy na pewno!).
Kamil 2014-07-10 08:20
Wszystko było tak jak było umówione, kwiaty, szampan rejs do Lizbony...
Narzeczona została zwabiona do portu pod pretekstem odwiedzenia Belem, trochę się zdziwiła że robię "miśka" z Panem od jachtu, ale jak stwierdziła może jakiś kolejny znajomy. Trochę chwyciła podejrzeń jak po wejściu Pan zapytał czy teraz kwiaty i usłyszała to, ale odwróciłem uwagę i kilka minut później już było apogeum, łzy, radość :D Na dodatek z mijającego nas statku wycieczkowego ludzie zaczęli bić brawo i krzyczeć gratulacje. Wszystko tak jak chciałem i jak sobie moja narzeczona wymarzyła.
Dziękuję bardzo za pomoc :)
Tomasz z Krakowa 2014-07-10 08:24
Jeszcze raz wielkie dzięki za wyjazd! Wszystko poszło jak należy i klienci są zadowoleni.
Z mojej strony też wszystko było OK. Na przyszłość widzę możliwości współpracy i na pewno będziemy się odzywać.
Marcin z Poznania 2014-07-10 08:31
Dziękujemy p. Magdzie za zorganizowanie nam pobytu w Lizbonie.
Program był bardzo dobry włącznie z zaproponowanymi restauracjami. Mam nadzieje ze w przyszłości uda nam się jeszcze coś razem zorganizować...
Stas i Maria, Moskwa 2014-07-18 11:56
To był piękny dzień w ciekawych miejscach z pięknymi widokami na Lizbonie. Wielkie podziękowania dla Alexandry. Mamy nadzieje, ze spotkamy się ponownie kiedyś w Lizbonie!
Emil Strozyk 2014-11-19 08:20
Gorąco polecam wszystkim którzy wybierają się do Lizbony. Bylem, sprawdziłem. W wielkim skrócie - świetna wycieczka z super przewodniczką - Aleksandrą
Dorota B 2014-11-19 08:21
Bardzo dziękujemy Pani Oli za przemiła wycieczkę po Lizbonie. W Pani towarzystwie było nam niezwykle sympatycznie i ciekawie. Wierzymy, ze uda się jeszcze coś wspólnie pooglądać, bo ciekawych miejsc nie brakuje! Pozdrawiamy
Joanna 2015-02-03 11:18
Pani Magdo, dziękuję za wszystko.
Wszystko ok. program napchany był za bardzo to fakt, ale to był palec od grupy, żeby tak było. Teraz już bym trochę rzeczy zmieniła, ale wiadomo, że człowiek się uczy.
Pogoda trochę nie dopisała, niby ciepło, ale to zimno i to bardzo przenikliwe. Ostatni dzień w Lizbonie dał nam do wiwatu.
Jeśli chodzi o dziewczyny, dwie fajne. Ola ma naprawdę dar opowiadania :)
Ja jeszcze raz bardzo dziękuję. Będę polecać Pani firmę i odezwę się jak będę miała kolejną Portugalię.
Teresa i Adam 2015-03-31 07:55
Bardzo dziękujemy za przewodniczkę którą była Pani Aleksandra, wspaniała, bardzo kontaktowa, dużo ciekawych historyjek i rzeczy dowiedzieliśmy się od Niej. Po tej wycieczce w zasadzie uświadomiliśmy sobie jak cudownym, pełnym zabytków i historii miastem jest Lizbona. Mamy nadzieję jeszcze tutaj powrócić a odnośnie usług Pani agencji a w szczególności Pani Aleksandry będziemy informować naszych znajomych i przyjaciół którzy będą chcieli odwiedzić Lizbonę i namawiać ich do skorzystania z tej formy zwiedzania Lizbony.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.
Irena z Litwy 2015-04-02 08:13
Nasza grupa dziękuje bardzo Pani Magdzie i przewodniczce Olesji. Otrzymałam list od nich, im naprawdę się podobało)))
Do następnego razu,
Dziękuję.
Izabela M. 2015-04-23 06:05
Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować naszej Pani Przewodnik - za wspólnie spędzony dzień w Lizbonie !
Pani Ola pokazała nam bardzo ciekawe miejsca i wiele o nich opowiedziała.
Wszystkim nam się bardzo podobało.
Pozdrawiamy serdecznie !
Agata 2015-04-23 06:31
Bardzo dziękuję jak zawsze za perfekcyjną organizację pobytu moich Gości :)
Marek z Katowic 2015-05-22 09:37
Bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc w organizacji naszego wypadu.
Zarówno Luis jak i znakomita pani Ola bardzo nam pomogli.
Oboje są bardzo przyjaznymi i sympatycznymi ludźmi.
Pasja i otwartość Oli to świetny cechy.
Lizbona jest niepodobna do żadnego z znanych mi miast, jest super, ale największe wrażenie zrobili na mnie ludzie.
Może to tylko takie wrażenie ale chyba naprawdę dobrze się wśród nich żyje.
Karolina W. 2015-06-10 16:47
Pani Magdo chciałybyśmy podziękować za Pani pośrednictwem Pani Aleksandrze. Odkryłyśmy punkty Lizbony i zobaczyłyśmy krajobrazy, do których same nie trafiłybyśmy. Obiad zjadłyśmy w polecanej restauracji i to był strzał w 10.
Dziękujemy za uchylenie rąbka tajemnicy o pięknej Lizbonie, jesteśmy bardzo zadowolone.
Tomasz M. 2015-06-15 07:29
Chciałbym bardzo podziękować za pokazanie Lizbony dokładnie tak jak chcieliśmy ją zobaczyć. Pani Ola v. Alex przeprowadziła nas sprawnie po wszystkich zaułkach, perłach i perełkach Lizbony, poczuliśmy atmosferę tego pięknego miasta i bardzo wiele dowiedzieliśmy się nie tylko o jego historii. Pani Ola może całą naszą ósemkę dopisać na listę swoich fanów, a rząd Portugalii powinien złożyć Państwu dodatkowe podziękowania za fantastyczną promocję kraju, do którego na pewno będziemy wracać i polecać do odwiedzenia wszystkim znajomym - oczywiście w towarzystwie przewodnika z MBC Portugal.
Katarzyna G 2015-08-10 13:59
Już minęło kilka dni od naszego pobytu w Portugalii, a my nadal nie potrafimy ochłonąć. To były cudowne wakacje, zachwycająca Lizbona, plaże Algarve i cudowny dom wśród winnic regionu Duoro. Bardzo dziękujemy Pani Oli za zaangażowanie, cierpliwość dla nas, wszystkie odpowiedzi na tysiące naszych pytań. Było super!!!
Katarzyna 2015-08-10 14:16
Dziękujemy Pani Oli za wspólny czas spędzony w Lizbonie, za jej zaangażowanie, cierpliwość, odpowiedzi na tysiące pytań. Świetnie zorganizowany czas zwiedzania, mnóstwo ciekawych miejsc, każde okraszone ciekawym komentażem, chwile na odpoczynek ( super restauracja!) Pani Ola po prostu zaraziła nas swoja miłością do tego miasta !!! Polecamy
Janina B. 2015-12-13 13:23
Przesympatyczna Pani Natalia sprawiła że nie czuliśmy się zawiedzeni. Pokazała nam miasto oraz zachwyciła swoją młodością, kulturą i poczuciem humoru. Dzięki Pani Natalii pobyt w Lizbonie zaliczamy do bardzo udanych a nie jesteśmy skłonni do tanich zachwytów. Dziękujemy za tak miłą osobę i myślę że szczecińskie biura podróży będą zainteresowane nawiązaniem współpracy również z Panią Natalią.
Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO

Lisbon Party  |  Portugal IncentivePolonia w Portugalii
© Copyright 2016, All Rights Reserved

twitter  facebook   google   skype